!!!POZOR!!!

Na základě usnesení vlády ze dne 18. 3. 2021 byla prodloužena platnost opatření souvisejících s uzavřením škol.

Proto naše mateřská škola zůstává nadále uzavřena, aktuálně do 28. 3. 2021.

Vážení rodiče,

na základě vládního opatření ze dne 26. 2. 2021 bude naše mateřská škola od 1. 3. 2021 do 21. 3. 2021 UZAVŘENA (více ZDE).

Věříme, že se situace brzy zlepší natolik, aby mohla být školka opět otevřena a mohli jsme se s dětmi ve školce opět potkávat. Všem držíme palce, ať jste zdraví!
Pro děti v povinném předškolním vzdělávání je připravena složka s materiály na tento týden, pro ostatní děti je připravena nabídka činností. Informace o předání rodiče obdrželi e-mailem. Pokud se k vám informace nedostaly, kontaktujte prosím své třídní učitelky, nejlépe prostřednictvím Lyfle.

V nejbližších dnech vás budeme informovat o termínech, kdy si můžete přijít vyzvednout z MŠ náhradní oblečení svých dětí.

Platba za školné bude za březen snížena podobně, jako tomu bylo na jaře. Nyní však nevíme, jak dlouho bude školka zavřená. Proto prosíme o zaslání celé částky za školné na březen, případný přeplatek bude po znovuotevření mateřské školy vyúčtován.

Informace o ošetřovném ZDE.

Prosím sledujte naše webové stránky, kde budeme v případě změn aktualizovat informace.

Děkujeme za pochopení,

Lenka Bohuslavová