Bc. Lenka Bohuslavová, DiS.
ředitelka školy, učitelka ve třídě Soviček

reditelka“zavinac“mshlubocepy.cz

„Být učitelkou a ředitelkou v mateřské škole mě naplňuje. Mám možnost provázet děti jejich prvními kroky na cestě za vzděláním a aktivně je připravovat na vstup do základní školy. Touha si věci osahat a vyzkoušet je pro děti motivací, která vychází z nich samotných. Stačí jim vytvořit příležitost…a o to se ve školce snažím.
Ve vedoucí pozici v MŠ působím od roku 2018. Stále pracuji na svém dalším rozvoji a dále se vzdělávám, aktuálně formou studia bakalářského oboru Školský management na PedF UK.
Ráda s dětmi tvořím, zpívám s vlastním doprovodem na klavír nebo kytaru, zkoumám a objevuji svět kolem nás.“

Lada Freislebenová
zástupkyně ředitelky, učitelka ve třídě Broučků
zastupkyne“zavinac“mshlubocepy.cz
„Jmenuji se Lada Freislebenová a budu učitelka ve třídě Soviček a zástupkyně ředitelky. Jsem matkou 2 dětí, které mi už dospívají.
Dálkově studuji školský management na UK, abych si prohloubila své znalosti v oboru..
Na práci s dětmi mě baví, že každý den je úplně jiný – společně pozorujeme, zkoumáme, objevujeme a učíme se od sebe navzájem.
Mám ráda přírodu, kde ráda relaxuji a překonávám překážky.“

Pedagogičtí zaměstnanci

Kristýna Hnízdilová
učitelka ve třídě Soviček
khnizdilova“zavinac“mshlubocepy.cz
„Pracovala jsem několik let jako učitelka v dětské skupině, poté jako asistentka pedagoga a vychovatelka na ZŠ. Nyní studuji posledním rokem Učitelství pro MŠ na ZČU v Plzni. Mezi předškolní děti se už moc těším, jelikož mě ze všech věkových skupin práce s nimi nejvíce naplňuje a navíc je mateřská škola umístěna na krásném místě plném rozmanité přírody.“

Mgr. Tereza Klímová
učitelka ve třídě Veverek

Alice Řehořová
učitelka ve třídě Broučků
arehorova“zavinac“mshlubocepy.cz

„Jmenuji se Alice Řehořová. Bydlím v Hlubočepech, kde se aktivně účastním dění v místní komunitě. Nejraději trávím čas s dětmi v přírodě na čerstvém vzduchu.“

Helena Vinterová
učitelka ve třídě Broučků
hvinterova“zavinac“mshlubocepy.cz

„Jmenuji se Helena Vinterová a v MŠ Hlubočepy pracuji již 21 let. Nejraději mám pobyty s dětmi v přírodě, z pedagogické práce činnosti tvořivé, komunikační, podporující logické myšlení a spolupráci dětí.“

Bc. Šárka Vyskočilová
učitelka ve třídě Veverek
svyskocilova“zavinac“mshlubocepy.cz

Na práci s dětmi mě baví ukazovat jim krásu světa. Mám ráda dětskou upřímnost a spontánnost. Ráda s nimi zpívám, čtu a objevuji přírodu.“

Provozní zaměstnanci

Lenka Blažková, vedoucí školní jídelny